Bohunka Šrámová
• 775 557 744

Mojí myšlenkou bylo vytvořit příjemné a klidné místo, kde se lidé zastaví, odpočinou a ještě při tom zažijí voňavou lázeňskou péči. A protože pocházím z malebného kraje moravských Kopanic, kde jsem získala lásku k přírodě a ke všemu, co z přírody pochází, pracujeme v našem salónu jen s čistě přírodními produkty, které v sobě ukrývají sílu přírody. Vy, naši klienti, jste mojí inspirací a radostí z mé práce.

Hana Tykalová
pedikérka a manikérka
• 606 207 633

Již více než patnáct let se intenzivně věnuji celkovému ošetření nohou. Při své práci využívám nejmodernější postupy a na základě dlouholeté praxe zažijete profesionální a kvalitní ošetření. Těší mě péče o své klienty, ženy i muže, a jejich spokojenost z mé práce.

Jana Štemberková
pedikérka a manikérka
• 723 340 436

Již dlouhou dobu se věnují pedikúře a manikúře. Svoji práci se snažím dělat poctivě a mám ji ráda, tak jako perfektně nalakované nehty. Mám radost nejen z výsledku své práce, ale především ze spokojených a odpočatých klientů.

Andrea Fiňková
kosmetička Éminence, Inlight
• 777 799 588

Jsem vděčná, že mohu dělat práci, která mě naplňuje a posouvá dál. Mám ráda přirozenost a čistotu, proto je mým přáním, aby mé klientky odcházely s krásnou, zdravou a zářící pletí.

Hana Jurašková
kosmetička
• 608 045 913

Je pro mě důležité, aby mé klientky odcházely s krásnou, čistou a zdravou pletí. Každá vaše návštěva se stane příjemnou relaxací a odpočinkem, protože i tento vjem má na pleť velký vliv. Mám radost, když si tento okamžik vychutnáte.

Radka Kvaková
kosmetička
• 777 850 158

Je mi potěšením vyzdvihnout přirozenou krásu a přinést klientkám nevšední zážitek během ošetření. I když se této profesi věnuji dvacet let, nepřestává mě bavit. Naopak je pro mě výzva, objevovat nové rituály spojené s péčí a relaxací.

Šárka Ouředníková
kosmetička
• 732 717 373

S přírodní kosmetikou Pandhy's pracuji velice ráda, jak při péči o pleť a pokožku celého těla, tak při depilaci cukrovou pastou. Dělá mi radost, že má péče pomáhá k dobrému pocitu a většímu sebevědomí klientek i klientů.

Petra Valentová
masérka
• 734 335 800

Vystudovala jsem tělesnou výchovu, a tak se péče o tělo stala mou přirozeností. Psychické bloky se časem projevují na fyzickém těle, proto vaše těla ráda hýčkám a zároveň je i napravuji. Vaše spokojenost je pro mne velkou odměnou.

01
01
01
01

fb fb

SALON MIRÁKL